Gőzelem idegenben és hazai pályán

2017.10.25. 18:40
fontos a pontok gyűjtése

Első csapatunk kifelé tart a "hullámvölgyből"

Előző hétvégén a hétközben elvégzett szorgalmas munka meghozta az eredményt és csapatunk több gólt is rúgott a Rajka csapatának. Jól küzdöttek a játékosok és így meg is jöttt a jól megérdemelt eredmény. 6:2 -re győzött csapatunk Rajkán.

A mostani hétvégén, a tabellán előttünk álló Lébény SE együttesét fogadtuk. Esős időben kezdődött a játék, pontatlan játék folyt mindkét részről, egyik csapat sem tudott a másik fölé kerekedni. Egymás hibáiból éltek. Az első félidő állása 1:1 Lenhárdt Márió és Meicz Ervin Márk által.

A második félidőben többet támadott csapatunk és a játék is pontosabb lett. Ennek eredménye képpen még kettő gólt értünk el, Lenhardt Márió és Szalai Szilárd jóvoltából. A csapatunkban már több jó teljesítmény is volt.

Győrszentiván SE - Lébény SE 3:1 (1:1)