Tóközi Tímea
Utánpótlás koordinátor (+70-703-1922)

Elrajtolt a 2017/18-as megyei felnőtt és U19-es bajnokság !

2017.08.12. 22:50
Idegenben, Sopronban kezdtük a szezont. Az U19, hozta a kötelezőt : 2:1-re vertük a hazaiakat. ( Gól : Steczina M és Tóth B ) A felnőttek, a nagy reményekkel induló, SFAC csapatától, értéksenek tűnő pontot loptak el. Eredmény : 1:1. ( Gól : Lenhardt M )

Soproni FAC - Győrszentiván SE 1:1 (1:1)

Anger 250 néző vezette: Krasznai Roland, Pálfi Éva és Gőgös Balázs

Gólszerzők: Keszeg János (24p), ill. Lenhardt Márió (47p)

SFAC: Giczi  B.- Kocsis Cs., Fényes A., Kelemen D., Horváth P.,-

Bandovics K.,Soós Á Keszeg J., (76p: Ferencz V) Varga G., (64p. Tóth P.) Hornyák M., Füzi S.(46p.Göndöcs R)

Győrszentiván SE: Kasza Á. Kapuváry K. Bieder A. Mideczki D. Stefanits M. Szalai Sz. Czuppon D. (61p.Vadász M.) Sütöri P. (barta Z.) Keszthelyi K. (71p. Szabó P.) Lenhardt M. Hanicz R.

Nagyon erős szélben kezdődött a mérkőzés és kissé befolyásolta a játékot is. A jó erőben levő hazaiak nyomást próbáltak gyakorolni csapatunkra, de ez csak hellyel-közzel sikerült a soproniaknak. Többször eljutottunk a kapujukig, de kevés lehetőségünk adódott a gólszerzésre. Czuppon révén kapufát is értük el az első félidőben, majd az első félidő lefújása előtt Lenhardt egyenlített.

A hazaiak a második félidőben nagy erőfeszítéseket tettek a győzelem megszerzéséért, de csapatunk is lelkesen védekezett, és így sikerült a pont szerzés. Sportszerű mérkőzésen reális eredmény született.